• Inschrijfformulier

   

  We stellen je interesse in onze vereniging zeer op prijs en hopen je binnenkort als lid te mogen begroeten. Daarnaast hopen wij dat je je spoedig bij onze vereniging thuis zult voelen en hier veel sportief plezier zal gaan beleven.

  Om lid te worden van s.v. Walcheren verzoeken wij je:

  • De belangrijke informatie op bijgesloten (downloaden) formulier goed door te lezen en bij vragen of onduidelijkheden contact met ons op te nemen via ledenadministratie@svwalcheren.nl                           

  • Het aanvraagformulier geheel in te vullen en te ondertekenen

   (Indien je jonger bent dan 18 jaar dient de ondertekening plaats te vinden door de ouder, verzorger of wettelijke vertegenwoordiger) 

  • Het formulier, inclusief 10 euro administratie kosten en een goedgelijkende pasfoto voor de digitale KNVB spelerspas in te leveren in ons clubhuis t.a.v. de Ledenadministratie

   Op het moment dat je door de vereniging en de KNVB speelgerechtigd bent verklaard, zal de betreffende coördinator of trainer binnen 2 weken contact met je opnemen over deelname aan trainingen en wedstrijden.

   

  https://svwalcheren.sportlinkclubsites.nl/inschrijvingsformulier-sv-walcheren-rev4-dd-1-1-2019-pdf/