• Contact

    s.v. Walcheren

    Sportpark Bonedijke

    Olympiaweg 9

    4383 BB  Vlissingen                   Tel : 0118 - 46 81 13

     

           
    Functie Naam Email Telefoon
           
    Voorzitter Raymond Winterswijk voorzitter@svwalcheren.nl 06-55 77 28 81
    Secretaris Rob Verdam secretaris@svwalcheren.nl 06-50 25 26 48
    Penningmeester Hans Schipper penningmeester@svwalcheren.nl 06-51 42 27 94
           
    Leden Chris Jansen ledenadministratie@svwalcheren.nl 06-42 67 63 58
    Contributie Marlissa Zuidgeest contributieadministratie@svwalcheren.nl 06-55 87 57 50
    Vrijwilligerscoordinator Wim de Looff swdelooff@zeelandnet.nl  
           
    Sponsoring Raymond Winterswijk pr@svwalcheren.nl 06-55 77 28 81
    Vrienden van Walcheren Richard Boel rboel@zeelandnet.nl 06-24 38 97 18
           
    Wedstrijdsecretaris Huib Meerman wedstrijdsecretaris@svwalcheren.nl 06-18 96 81 54
           
    Sportverzorging Cindy de Quelereij cindykats@zeelandnet.nl 06-25 09 12 07
           
    Technisch coordinator Jeugd O13-O17 Herman Vermeulen vermeulen9@zeelandnet.nl  
    Technisch coordinator Jeugd O10-O12 Patrick Wissekerke Whizzy@zeelandnet.nl 06-41 42 49 48
    Technisch coordinator Senioren en Jeugd O19 Marco Schroevers marcosc@live.nl 06-42 45 13 14
           
    Coordinator Senioren/Dames/G Martin Jansen coordinator-senioren@svwalcheren.nl 06-41 16 28 81
    Coordinator JO19-18      
    Coordinator JO17-16      
    Coordinator JO15-14 Esther Buteijn estherbuteijn@gmail.com  
    Coordinator JO13-12 Jan-Machiel van Wezel jmvanwezel@gmail.com 06-21 32 49 43
    Coordinator JO11-10 Esmeralda Koopman essiekoopman@gmail.com  
    Coordinator JO9-7 Martin Jansen mfjansen@zeelandnet.nl 06-41 16 28 81
           
    Materialen, kleding en accommodatie Jos Ruigrok josruig4@telfort.nl 06-47 10 10 18
    Kantine John Lijnse clubhuiscoordinator@svwalcheren.nl 06-36 36 68 75
    Clubhuis     0118-46 81 13