• Contact

    s.v. Walcheren       Sportpark Bonedijke

    Olympiaweg 9       4383 BB  Vlissingen

                         Telf. : 0118 - 46 81 13 

           
    Functie Naam Email Telefoon
           
    Voorzitter Raymond Winterswijk voorzitter@svwalcheren.nl 06-55 77 28 81
    Secretaris Vacature secretaris@svwalcheren.nl  
    Penningmeester Rob Verdam penningmeester@svwalcheren.nl 06-50 25 26 48
           
    Ledenadministratie Chris Jansen ledenadministratie@svwalcheren.nl 06-42 67 63 58
    Contributieadministratie Marlissa Zuidgeest contributieadministratie@svwalcheren.nl 06-55 87 57 50
    Vrijwilligerscoordinator Wim de Looff swdelooff@zeelandnet.nl  
           
    Sponsoring Raymond Winterswijk pr@svwalcheren.nl 06-55 77 28 81
    Vrienden van Walcheren Timo Louwerse klouwerse@zeelandnet.nl 06-15 54 55 91
           
    Wedstrijdsecretaris Huib Meerman wedstrijdsecretaris@svwalcheren.nl 06-18 96 81 54
           
    Sportverzorging  Marian Louwerse
    marianlouwerse@hotmail.com 06-10 78 17 02
           
    Technisch coordinator Jeugd JO19-JO10  Noes Patty Jeugdzaken@svwalcheren.nl  06-22 03 30 18 
    Technisch coordinator Senioren  vacature    
           
    Coordinator Senioren / G's  vacature    
    Coordinator JO19  Noes Patty Jeugdzaken@svwalcheren.nl 
    06-22 03 30 18 
    Coordinator JO17   1/2  Jan-Machiel van Wezel jmvanwezel@gmail.com 06-21 32 49 43
    Coordinator JO17   3/4 Esther Buteijn estherbuteijn@gmail.com 06-24 56 56 00
    Coordinator JO15  vacature    
    Coordinator JO13-MO13-JO12 Esmeralda Koopman essiekoopman@gmail.com 06-51 40 91 01
    Coordinator JO11-JO10  Martin Jansen mfjansen@zeelandnet.nl 06-41 16 28 81
    Coordinator JO9-JO8-JO7 Martin Jansen mfjansen@zeelandnet.nl 06-41 16 28 81
           
    Materialen, kleding en accommodatie Jos Ruigrok josruig4@telfort.nl 06-47 10 10 18
    Kantine Fred Strobos clubhuiscoordinator@svwalcheren.nl 06-83 85 93 21
    Clubhuis     0118-46 81 13