Beste ouders/verzorgers en jeugdleden,
Het is weer zover… het leukste evenement op Walcheren van het jaar komt eraan! 🎉
Op 12 en 13 juni staat SV Walcheren volledig in het teken van ons jaarlijkse familieweekend. Twee dagen vol sport, gezelligheid en saamhorigheid voor jong en oud.
Vrijdag 12 juni: Familieavond voor de jeugd vanaf 16:00u (JO7 t/m JO15)
Een avond speciaal voor onze jeugdteams, vol leuke activiteiten, voetbal, wat lekkers te eten en natuurlijk veel plezier met teamgenoten, vrienden en ouders.
Zaterdag 13 juni: Familiedag voor de senioren vanaf 12:00u
Op zaterdag is het de beurt aan de senioren (16+). We maken er een sportieve en gezellige dag van voor spelers, supporters en familie. Tijdens het toernooi zullen twee divisies zijn: prestatief en recreatief. +). Na het toernooi zal de prijsuitreiking plaatsvinden. Ook gaat vanaf 15:00 uur de bbq aan en hebben we meerdere buiten taps. We hopen af te sluiten met een geweldig feest op de manier zoals SV Walcheren dat zo goed kan 😉.
Het exacte programma, de tijden en de teamindelingen volgen binnenkort, dus houd jullie mail en de socials goed in de gaten.
We hopen op een grote opkomst, want samen maken we dit weekend tot een onvergetelijke afsluiting van het seizoen. Trommel je teamgenoten op, nodig je familie uit en zorg dat je erbij bent!
Zet 12 en 13 juni alvast groot in de agenda. Dit wil je niet missen!
Aanmelden voor de familiedag (13 juni) kan via de onderstaande link.
tournifyapp.com/live/svwfamiliedag2026
Met sportieve groet,
Organisatie Familiedag S.V. Walcheren