• Tot 21 September Niet op de gras velden !

  We hebben van de Gemeente bericht gekregen dat we nog steeds niet op de wedstrijd grasvelden mogen spelen / trainen.  In ieder geval tot zaterdag 21 september kunnen de natuurgras voetbalvelden niet worden gebruikt.   Trainingsveld 5 mag wel gebruikt worden ! 

   

  ============================================

  Sportvelden Middelburg en Vlissingen dicht vanwege droogte

  VLISSINGEN - De droogte van de afgelopen weken heeft haar weerslag gehad op de Zeeuwse sportvelden. In de gemeenten Vlissingen en Middelburg mogen de natuurgrasvelden voorlopig niet worden gebruikt.

  Middelburg heeft de velden zeker tot en met 6 september gesloten. ,,In Vlissingen kijken we eind augustus hoe de situatie is‘’, zegt een woordvoerster. Het onderhoud van de velden duurt langer omdat veel matten moeten worden doorgezaaid. Het speelverbod geldt alleen voor de natuurgrasvelden. Kunstgrasvelden kunnen wel worden gebruikt.

  De velden ogen van een afstandje groen maar van dichtbij is te zien dat de grasbezetting per veld ruim onvoldoende is: er zijn velden met slechts dertig tot veertig procent grasbezetting.

   

  Gras trainingsveld 5 bij s.v. Walcheren mag wel gebruikt worden !