• Programma Thuis

    WedstrijddatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdVeldDetails
    za 26-sep.regulier08:45Walcheren JO8-1 - VCK JO8-1Veld 3B
    za 26-sep.regulier08:45Walcheren JO8-2 - ST Oostkapelle/Domburg JO8-2GVeld 3A
    za 26-sep.regulier09:45Walcheren JO11-3 - VCK JO11-2Veld 2B
    za 26-sep.regulier09:45Walcheren JO10-2G - GPC Vlissingen JO10-1Veld 3A
    za 26-sep.regulier09:45Walcheren JO11-1 - Zeelandia Middelburg JO11-2Veld 2A
    za 26-sep.regulier09:45Walcheren JO12-1 - ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO12-1Veld 4A
    za 26-sep.regulier09:45Walcheren JO7-1 - Nieuwland JO7-1Veld 1A
    za 26-sep.regulier10:05Walcheren JO7-1 - VCK JO7-2Veld 1A
    za 26-sep.regulier11:15Walcheren JO13-2 - DWO '15 JO13-1GVeld 3
    za 26-sep.regulier11:15Walcheren JO13-1 - Goes JO13-1Veld 2
    za 26-sep.regulier11:15Walcheren JO15-2 - ST Apollo'69/Kwadendamme/Hoedekenskerke JO15-1GVeld 4
    za 26-sep.regulier11:15Walcheren JO15-1 - ST Steen / Koewacht JO15-1Veld 1
    za 26-sep.regulier12:45Walcheren JO17-2 - ST Breskens/Schoondijke JO17-1Veld 3
    za 26-sep.regulier12:45Walcheren 6 - RCS 3Veld 4
    za 26-sep.regulier12:45Walcheren JO17-1 - MZC'11 JO17-1Veld 2
    za 26-sep.regulier14:30Walcheren JO19-2 - FC Axel JO19-1Veld 3
    za 26-sep.regulier14:30Walcheren 3 - Lewedorpse Boys 2Veld 2
    za 26-sep.regulier14:30Walcheren 5 - MZVC 4Veld 4
    za 26-sep.regulier14:30Walcheren 2 - Bruse Boys 2Veld 1
    za 03-okt.regulier08:45Walcheren JO9-3 - VCK JO9-1veld 1
    za 03-okt.regulier08:45Walcheren JO9-1 - Nieuwland JO9-1Gveld 1
    za 03-okt.regulier08:45Walcheren JO9-2 - GPC Vlissingen JO9-2Gveld 1
    za 03-okt.regulier09:45Walcheren JO11-4G - Hoedekenskerke JO11-1Gveld 1
    za 03-okt.regulier09:45Walcheren JO10-1 - SJO Serooskerke/Veere JO10-1veld 1
    za 03-okt.regulier11:15Walcheren JO13-2 - VCK JO13-1veld 3
    za 03-okt.regulier11:15Walcheren JO15-4G - ST IJzendijke/Oostburg JO15-2veld 2
    za 03-okt.regulier11:15Walcheren JO15-3 - FC Dauwendaele JO15-1veld 1
    za 03-okt.regulier11:15Walcheren G1 - Tern.Boys G1Gveld 4
    za 03-okt.regulier12:45Walcheren 4 - Jong Ambon 2veld 1
    za 03-okt.regulier12:45Walcheren JO17-4 - HVV'24 JO17-2veld 2
    za 03-okt.regulier12:45Walcheren JO19-1 - SJO HSVC'20 JO19-1veld 3
    za 03-okt.regulier14:30Walcheren JO17-3 - ST IJzendijke/Oostburg JO17-2veld 2
    za 03-okt.regulier14:30Walcheren 3 - VC Vlissingen 3veld 1
    za 03-okt.regulier15:00Sv Walcheren 1 - Arnemuidenveld 3
    za 10-okt.regulier08:45Walcheren JO8-2 - Zeelandia Middelburg JO8-4veld 1
    za 10-okt.regulier08:45Walcheren JO8-1 - GPC Vlissingen JO8-2Gveld 1
    za 10-okt.regulier09:45Walcheren JO11-3 - Jong Ambon JO11-2Gveld 2
    za 10-okt.regulier09:45Walcheren JO11-2 - Apollo'69 JO11-1Gveld 2
    za 10-okt.regulier09:45Walcheren JO10-1 - Kloetinge JO10-3veld 1
    za 10-okt.regulier11:15Walcheren JO15-1 - Luctor Heinkenszand JO15-1veld 3

    Programma Uit