• Senioren - programma thuis

    WedstrijddatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdVeldDetails
    za 30-mrt.regulier11:15Walcheren G1 - FC Axel G1Veld 3B
    za 30-mrt.regulier12:45Walcheren 5 - MZVC 4Veld 4
    za 30-mrt.regulier12:45Walcheren 4 - Luctor Heinkenszand 4Veld 2
    za 30-mrt.beker14:30Walcheren 2 - De Meeuwen 2Veld 1
    za 06-apr.regulier14:30Walcheren 5 - GPC Vlissingen 6 veld 1
    za 06-apr.regulier14:30Walcheren 2 - Terneuzense Boys 2veld 2
    za 13-apr.regulier12:45Walcheren 4 - De Noormannen 2 veld 1
    za 13-apr.regulier14:30Walcheren 3 - SKNWK 2veld 3
    za 13-apr.regulier15:00Walcheren 1 - Zaamslag 1 veld 1
    za 20-apr.regulier14:30Walcheren 2 - Rijsoord 2 veld 1
    za 20-apr.regulier14:30Walcheren 5 - Bevelanders 3Veld 4
    za 11-mei.regulier12:45Walcheren 4 - ST Oostkapelle/Domburg 4 veld 1
    za 11-mei.regulier14:30Walcheren 3 - Serooskerke 4veld 3
    za 11-mei.regulier15:00Walcheren 1 - Veere 1veld 2
    za 18-mei.regulier11:15Walcheren G1 - SSV'65 G2 veld 1
    za 18-mei.regulier14:30Walcheren 5 - Veere 3 veld 1
    za 18-mei.regulier14:30Walcheren 2 - VVGZ 3veld 2
    za 25-mei.regulier12:45Walcheren 4 - VCK 3 veld 1
    za 25-mei.regulier14:30Walcheren 1 - De Noormannen 1 veld 1
    za 25-mei.regulier14:30Walcheren 3 - Duiveland 2veld 3
  • Junioren - programma thuis

    WedstrijddatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdVeldDetails
    za 30-mrt.regulier10:00Walcheren JO15-3 - ST Apollo'69/Kwadendamme JO15-2Veld 4
    za 30-mrt.regulier12:45Walcheren JO17-3 - SSV'65 JO17-2Veld 3
    za 06-apr.regulier11:15Walcheren JO15-3 - Wolfaartsdijk JO15-1veld 2
    za 06-apr.regulier11:15Walcheren JO15-1 - RCS JO15-1veld 3
    za 06-apr.regulier12:45Walcheren JO17-1 - Boeimeer JO17-1 veld 1
    za 13-apr.regulier11:15Walcheren JO15-2 - Yerseke JO15-1 veld 1
    za 13-apr.regulier11:15Walcheren JO15-4 - ST Cadzand/Groede JO15-1Gveld 4
    za 13-apr.regulier12:45Walcheren JO16-1 - DVO'60 JO16-1veld 4
    za 20-apr.regulier12:45Walcheren JO16-1 - ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO16-1veld 4
    za 04-mei.regulier11:15Walcheren JO15-1 - Arnemuiden JO15-1veld 2
    za 04-mei.regulier11:15Walcheren JO15-3 - Kapelle JO15-2veld 3
    za 04-mei.regulier12:45Walcheren JO17-1 - Beek Vooruit JO17-1 veld 1
    za 11-mei.regulier11:15Walcheren JO15-2 - DwO'15 JO15-1veld 3
    za 11-mei.regulier11:15Walcheren JO15-4 - ST Hontenisse/SDO'63/Vogelwaarde JO15-2 veld 1
    za 11-mei.regulier12:45Walcheren JO17-3 - VCK JO17-1veld 2
    za 11-mei.regulier12:45Walcheren JO16-1 - Goes JO16-1veld 4
    za 18-mei.regulier11:15Walcheren JO15-3 - Kloetinge JO15-2veld 2
    za 18-mei.regulier11:15Walcheren JO15-1 - FC Axel JO15-1veld 4
    za 18-mei.regulier12:45Walcheren JO17-1 - Halsteren JO17-1 veld 1
    za 25-mei.regulier11:15Walcheren JO15-4 - RCS JO15-3veld 4
    za 25-mei.regulier11:15Walcheren JO15-2 - Jong Ambon JO15-1 veld 1
    za 25-mei.regulier12:45Walcheren JO17-3 - SJO Serooskerke/Veere JO17-2veld 2
  • Pupillen - programma thuis

    WedstrijddatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdVeldDetails
    za 30-mrt.regulier09:00Walcheren JO10-2 - Nieuwland JO10-1Veld 3A
    za 30-mrt.regulier09:00Walcheren JO11-3 - RCS JO11-3Veld 3B
    za 30-mrt.regulier10:00Walcheren JO11-1 - Zeelandia Middelburg JO11-3Veld 2A
    za 30-mrt.regulier10:00Walcheren JO12-2 - Apollo'69 JO12-1GVeld 2B
    za 30-mrt.beker10:15Walcheren JO9-2 - Kapelle JO9-2Veld 3A
    za 30-mrt.regulier10:15Walcheren JO7-1 - Zeelandia Middelburg JO7-1Veld 1A
    za 30-mrt.regulier10:15Walcheren JO9-3 - Arnemuiden JO9-2GVeld 3A
    za 06-apr.regulier09:00Walcheren JO11-2 - RCS JO11-2 veld 1
    za 06-apr.regulier09:00Walcheren JO10-2 - Wemeldinge JO10-1 veld 1
    za 06-apr.regulier09:00Walcheren JO12-1 - ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1veld 2
    za 06-apr.regulier10:15Walcheren JO9-3 - SJO Serooskerke/Veere JO9-1 veld 1
    za 06-apr.regulier10:15Walcheren JO9-2 - SSV'65 JO9-1 veld 1
    za 06-apr.regulier10:15Walcheren JO9-1 - Zeelandia Middelburg JO9-2 veld 1
    za 06-apr.regulier11:15Walcheren JO13-3 - Arnemuiden JO13-2 veld 1
    wo 10-apr.regulier18:30Walcheren JO12-1 - Kloetinge JO12-2 veld 1
    wo 10-apr.regulier18:30Walcheren JO11-2 - Goes JO11-1Veld 4A
    wo 10-apr.regulier18:30Walcheren JO8-1 - Kapelle JO8-2Veld 1A
    wo 10-apr.regulier18:30Walcheren JO13-3 - FC Dauwendaele JO13-2Veld 2
    za 13-apr.regulier09:00Walcheren JO10-1 - VC Vlissingen JO10-1 veld 1
    za 13-apr.regulier09:00Walcheren JO11-3 - Kapelle JO11-5veld 2
    za 13-apr.regulier10:15Walcheren JO9-5 - Wolfaartsdijk JO9-2 veld 1
    za 13-apr.regulier10:15Walcheren JO9-4 - Walcheren JO9-3 veld 1
    za 13-apr.regulier10:15Walcheren JO8-2 - De Meeuwen JO8-2 veld 1
    za 13-apr.regulier10:15Walcheren JO7-2 - Arnemuiden JO7-2 veld 1
    za 13-apr.regulier10:15Walcheren JO7-1 - Zeelandia Middelburg JO7-2veld 2
    za 13-apr.regulier11:15Walcheren JO13-2 - ST Sluis/Aardenburg JO13-1veld 3
    za 13-apr.regulier11:15Walcheren JO13-1 - SJO Serooskerke/Veere JO13-1veld 2
    wo 17-apr.beker18:30Walcheren JO8-1 - Terneuzen JO8-1 veld 1
    wo 17-apr.beker18:30Walcheren JO13-2 - Bruse Boys JO13-1veld 2
    za 04-mei.regulier09:00Walcheren JO10-2 - Zeelandia Middelburg JO10-4 veld 1