• Senioren - programma uit

    WedstrijddatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    za 30-mrt.regulier14:30's Heer Arendskerke 1 - Walcheren 1'S-HEER ARENDSKERKE
    za 06-apr.regulier14:30De Meeuwen 4 - Walcheren 4ZOUTELANDE
    za 06-apr.regulier14:30GPC Vlissingen 1 - Walcheren 1VLISSINGEN
    za 06-apr.regulier14:30MZC'11 3 - Walcheren 3ZIERIKZEE
    za 13-apr.regulier11:30Tern.Boys G1G - Walcheren G1TERNEUZEN
    za 13-apr.regulier12:30ST Oostkapelle/Domburg 5 - Walcheren 5OOSTKAPELLE
    za 13-apr.regulier14:30De Meeuwen 2 - Walcheren 2ZOUTELANDE
    za 20-apr.regulier14:30Kapelle 1 - Walcheren 1KAPELLE
    za 04-mei.regulier14:30SJO FC De Westhoek 2 - Walcheren 3BURGH-HAAMSTEDE
    za 11-mei.regulier12:30Serooskerke 5 - Walcheren 5SEROOSKERKE WALCHEREN
    za 11-mei.regulier15:00Pelikaan 3 - Walcheren 2ZWIJNDRECHT
    za 18-mei.regulier13:00MZVC 2 - Walcheren 4MIDDELBURG
    za 18-mei.regulier14:00Zeelandia Middelburg 2 - Walcheren 3MIDDELBURG
    za 18-mei.regulier14:30RCS 1 - Walcheren 1OOST-SOUBURG
    za 25-mei.regulier11:15SSV'65 G1 - Walcheren G1GOES
    za 25-mei.regulier12:30SSV'65 2 - Walcheren 2GOES
    za 25-mei.regulier14:30VCK 5 - Walcheren 5KOUDEKERKE
  • Junioren - programma uit

    WedstrijddatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    za 30-mrt.regulier12:30ST Sluis/Aardenburg JO15-2G - Walcheren JO15-4SLUIS
    za 30-mrt.regulier13:15Roosendaal JO16-1 - Walcheren JO16-1ROOSENDAAL
    za 06-apr.regulier10:15Patrijzen JO15-1 - Walcheren JO15-2'S-HEERENHOEK
    za 06-apr.regulier10:30VVC'68 JO16-1 - Walcheren JO16-1HALSTEREN
    za 06-apr.regulier11:15Kapelle JO15-3 - Walcheren JO15-4KAPELLE
    za 06-apr.regulier13:00ST HVV'24 / Clinge JO17-2 - Walcheren JO17-3HULST
    wo 10-apr.regulier18:30WVV'67 JO16-1 - Walcheren JO16-1WOENSDRECHT
    za 13-apr.regulier09:45MZC'11 JO17-1 - Walcheren JO17-1ZIERIKZEE
    za 13-apr.regulier10:15ST Arnemuiden/Nieuwland JO15-2 - Walcheren JO15-3NIEUW EN SINT JOOSLAND
    za 13-apr.regulier11:15VC Vlissingen JO15-1G - Walcheren JO15-1VLISSINGEN
    za 04-mei.regulier11:00FC Dauwendaele JO15-2 - Walcheren JO15-4MIDDELBURG
    za 04-mei.regulier11:15Krabbendijke JO15-1 - Walcheren JO15-2KRABBENDIJKE
    za 04-mei.regulier11:45Bevelanders JO17-1 - Walcheren JO17-3KAMPERLAND
    za 11-mei.regulier11:15Kloetinge JO15-4 - Walcheren JO15-1KLOETINGE
    za 11-mei.regulier11:30Wemeldinge JO15-1 - Walcheren JO15-3WEMELDINGE
    za 11-mei.regulier14:00Bavel JO17-1 - Walcheren JO17-1BAVEL
    za 18-mei.regulier09:30ST Kwadendamme/Apollo'69 JO15-1G - Walcheren JO15-2KWADENDAMME
    za 18-mei.regulier10:00Jong Ambon JO15-2G - Walcheren JO15-4MIDDELBURG
    za 18-mei.regulier11:30Wemeldinge JO16-1 - Walcheren JO16-1WEMELDINGE
    za 18-mei.regulier13:00Graauw JO17-1 - Walcheren JO17-3GRAAUW
    za 25-mei.regulier10:00Colijnsplaatse Boys JO15-1 - Walcheren JO15-3COLIJNSPLAAT
    za 25-mei.regulier11:30Terneuzense Boys JO15-1 - Walcheren JO15-1TERNEUZEN
    za 25-mei.regulier13:15Roosendaal JO17-1 - Walcheren JO17-1ROOSENDAAL
  • Pupillen - programma uit

    WedstrijddatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    za 30-mrt.regulier09:00Patrijzen JO9-2 - Walcheren JO9-5'S-HEERENHOEK
    za 30-mrt.regulier09:00Jong Ambon JO9-3 - Walcheren JO9-4MIDDELBURG
    za 30-mrt.regulier09:30SJO Serooskerke/Veere JO8-1G - Walcheren JO8-1SEROOSKERKE WALCHEREN
    za 30-mrt.regulier09:45Kapelle JO13-2 - Walcheren JO13-3KAPELLE
    za 30-mrt.regulier10:00Heer Arendskerke JO7-1G - Walcheren JO7-2'S-HEER ARENDSKERKE
    za 06-apr.regulier08:30ST SV Hoedekenskerke/VV Kwadendamme JO9-1 - Walcheren JO9-4KWADENDAMME
    za 06-apr.regulier08:45Kloetinge JO11-3 - Walcheren JO11-3KLOETINGE
    za 06-apr.regulier08:45Kloetinge JO8-4 - Walcheren JO8-2KLOETINGE
    za 06-apr.regulier09:30DBGC JO10-2G - Walcheren JO10-1OUDE-TONGE
    za 06-apr.regulier10:00SJO Lebo/SVN/VVB JO9-2 - Walcheren JO9-5LEWEDORP
    za 06-apr.regulier10:00Arnemuiden JO13-1 - Walcheren JO13-1ARNEMUIDEN
    za 06-apr.regulier10:00Kloetinge JO13-2 - Walcheren JO13-2KLOETINGE
    za 06-apr.regulier10:00ST Oostkapelle/Domburg JO7-1G - Walcheren JO7-1DOMBURG
    za 06-apr.regulier11:15Krabbendijke JO12-1 - Walcheren JO12-2KRABBENDIJKE
    wo 10-apr.regulier18:30SJO Serooskerke/Veere JO11-1 - Walcheren JO11-1VEERE
    wo 10-apr.regulier18:30ST HVV'24/Clinge JO13-1 - Walcheren JO13-1HULST
    za 13-apr.regulier09:00Jong Ambon JO9-1 - Walcheren JO9-2MIDDELBURG
    za 13-apr.regulier09:30Heer Arendskerke JO11-1G - Walcheren JO11-2'S-HEER ARENDSKERKE
    za 13-apr.regulier09:30FC Dauwendaele JO7-2G - Walcheren JO7-3MIDDELBURG
    za 13-apr.regulier10:00's Heer Arendskerke JO10-1 - Walcheren JO10-2'S-HEER ARENDSKERKE
    za 13-apr.regulier10:00ST Oostkapelle/Domburg JO8-1G - Walcheren JO8-1OOSTKAPELLE
    za 13-apr.regulier10:00MZC'11 JO9-2 - Walcheren JO9-1ZIERIKZEE
    za 13-apr.regulier10:15Walcheren JO9-4 - Walcheren JO9-3VLISSINGEN
    za 13-apr.regulier11:00ST HVV'24 / Clinge JO11-2 - Walcheren JO11-1HULST
    za 13-apr.regulier11:00's Heer Arendskerke JO12-1 - Walcheren JO12-1'S-HEER ARENDSKERKE
    za 13-apr.regulier14:00Zeelandia Middelburg JO13-4 - Walcheren JO13-3MIDDELBURG
    wo 17-apr.beker18:30Oostburg JO9-1G - Walcheren JO9-1OOSTBURG
    za 04-mei.regulier08:45SSV'65 JO8-4 - Walcheren JO8-2GOES
    za 04-mei.regulier09:00Arnemuiden JO9-2G - Walcheren JO9-4ARNEMUIDEN
    za 04-mei.regulier09:00De Meeuwen JO11-2G - Walcheren JO11-3ZOUTELANDE
    za 04-mei.regulier09:15Apollo'69 JO9-2 - Walcheren JO9-2'S-GRAVENPOLDER
    za 04-mei.regulier09:30Goes JO10-1 - Walcheren JO10-1GOES
    za 04-mei.regulier09:30's Heer Arendskerke JO9-1 - Walcheren JO9-5'S-HEER ARENDSKERKE
    za 04-mei.regulier10:00SJO Lebo/SVN/VVB JO12-1 - Walcheren JO12-2BORSSELE
    za 04-mei.regulier10:15ST Hontenisse / SDO'63 JO12-1 - Walcheren JO12-1KLOOSTERZANDE
    za 04-mei.regulier11:30Terneuzense Boys JO13-1 - Walcheren JO13-1TERNEUZEN
    za 04-mei.regulier11:30Tern.Boys JO13-2G - Walcheren JO13-2TERNEUZEN
    za 11-mei.regulier09:00Arnemuiden JO10-2M - Walcheren JO10-2ARNEMUIDEN
    za 11-mei.regulier09:00VCK JO8-1 - Walcheren JO8-1KOUDEKERKE
    za 11-mei.regulier09:00RCS JO7-3 - Walcheren JO7-2OOST-SOUBURG
    za 11-mei.regulier09:00RCS JO11-3 - Walcheren JO11-3OOST-SOUBURG
    za 11-mei.regulier09:30Colijnsplaatse Boys Jo11-1G - Walcheren JO11-2COLIJNSPLAAT
    za 11-mei.regulier09:30SJO Serooskerke/Veere JO13-3G - Walcheren JO13-3SEROOSKERKE WALCHEREN
    za 11-mei.regulier09:45GPC Vlissingen JO11-1 - Walcheren JO11-1VLISSINGEN
    za 11-mei.regulier09:45Kapelle JO9-1 - Walcheren JO9-1KAPELLE
    za 11-mei.regulier10:00SJO Lebo/SVN/VVB JO7-3 - Walcheren JO7-3LEWEDORP
    za 11-mei.regulier10:25VCK JO9-2 - Walcheren JO9-3KOUDEKERKE
    za 18-mei.regulier08:45Kloetinge JO12-3 - Walcheren JO12-2KLOETINGE
    za 18-mei.regulier08:45GPC Vlissingen JO7-1 - Walcheren JO7-1VLISSINGEN
    za 18-mei.regulier09:00RCS JO8-3 - Walcheren JO8-2OOST-SOUBURG