• Rinus de online assistent trainer komt naar s.v.Walcheren

  Beste trainers en leiders,

  Vrijdag 1 november komt Rinus de online assistent – trainer naar s.v. Walcheren.

  RINUS is een online tool ontwikkeld voor alle jeugdtrainers in Nederland. Het bevat oefeningen, trainingen en meerweekse programma's, allemaal ontwikkeld vanuit de voetbalvisie die de KNVB omarmt: met plezier beter leren voetballen.

  Je kunt op dit platform terecht voor al jouw voetbaluitdagingen. Of je nu voor het eerst een team gaat coachen en begeleiden of al in het bezit bent van een KNVB-diploma.

  Programma van deze avond “Rinus “

  • 18.30 Opening/ inleiding en samen met de KNVB medewerker Rinus verkennen en vooraf te kijken naar de training die tijdens de praktijk gegeven gaat worden . Het is belangrijk dat alle deelnemers hun laptop , tablet of mobiele telefoon meenemen. Ook is handig op notities te kunnen maken

  • 19.00 Praktijk training

  • 19.45 Pauze

  • 20.00 Nabespreking praktijk

  • 20.15 Overige mogelijkheden van Rinus bespreken

  • 20.30 Door ontwikkelen van de jeugdopleiding ?

  • 20.50 Ondersteuningsmogelijkheden van de KNVB

  • 21.00 Afsluiting

  Geef je op bij Herman Vermeulen ,Patrick Wissekerk of Martin Jansen

  Namens het bestuur :
  Rob Verdam