• Technische staf seizoen 2019-2020

  Het lopende seizoen is nog niet teneinde en voor vele teams nog in de beslissende fase voor promotie of handhaving. De voorbereidingen voor het komende seizoen 2019-2020 zijn echter alweer in volle gang. Afgelopen vrijdag 3 mei is de complete nieuwe technisch staf bij elkaar gekomen om de overeenkomsten te tekenen en nader kennis met elkaar te kunnen maken.

   

   

   De technisch co√∂rdinatoren zullen zijn :

  • Marco Schroevers    : senioren & JO19
  • Herman Vermeulen  : JO17 - JO13
  • Patrick Wissekerke   : JO12 - JO10
  • Martin Janssen         : JO09 - JO07

   Het trainers gilde voor de selectie elftallen zal bestaan uit :

  • John Bentschap Knook                         : 1e elftal
  • Ron van Huizen                                   : 1e elftal keeperstrainer
  • Cindy de Quelereij                               : 1e elftal verzorgster
  • Anthony Orprecio / Timo Louwerse        : 2e elftal
  • Etienne Mallie  /n.o.t.k.                        : JO19-1
  • Michael Richard/Marcel van der Hoofd    : JO17-1
  • Norman Verhage                                  : JO15-1
  • Richard Leijdekker / Khaled Boufrahi      : JO13-1

   In augustus zal net als afgelopen jaar ook weer een kick-off worden georganiseerd met alle trainers en begeleiders. Als vereniging zijn we zeer verheugd met deze eerste stap voor het nieuwe seizoen. Op dit moment gaan wij verder met de verdere invulling van de vele trainers en begeleiders. Voor de familiedag op 15 juni hopen wij alle functies weer te hebben ingevuld.

   

  Bestuur s.v. Walcheren

  Raymond Winterswijk - Voorzitter

  Rob Verdam - Secretaris

  Hans Schipper - Penningmeester