📅 Zaterdag 8 november
🕒 Aanvang 15.00 uur
📍 Sportpark De Bonedijke
Aanstaande zaterdag ontvangt SV Walcheren de mannen van Terneuzense Boys voor de volgende competitiewedstrijd.
Na de overwinning op Yerseke en het gelijkspel tegen VCK is winst nu belangrijk om aansluiting te houden bij de bovenste ploegen.
Terneuzense Boys staan momenteel tweede op de ranglijst. Eerder dit seizoen troffen beide teams elkaar al in de bekercompetitie — een spannende ontmoeting die terecht eindigde in 2-2. Ook nu mogen we twee voetballende ploegen verwachten die graag de aanval zoeken. Alle ingrediënten zijn dus aanwezig voor een heerlijke pot voetbal!
De wedstrijd staat onder leiding van scheidsrechter R. Hilgersom.
Voorafgaand aan dit duel speelt Walcheren 2 om 12.30 uur in de reserve hoofdklasse tegen Almkerk 2.
Na afloop bent u van harte welkom voor de altijd gezellige derde helft in onze kantine.
De wedstrijdsponsor is Dental Clinics – Dental Clinics Vlissingen is een moderne tandartspraktijk in de binnenstad van Vlissingen en al jarenlang een trouwe partner van SV Walcheren. Meer informatie over Dental Clinics kunt u terugvinden op: Tandarts Vlissingen - Dental Clinics Vlissingen
Tot zaterdag op Sportpark De Bonedijke!