• Walcheren 1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Hemel, Anita van denMedische stafVerzorger
    Hollander, JeroenOverige stafTeammanager
    Hollander, KevinTechnische stafTrainer/coach
    Huizen, Ron vanTechnische stafKeeperstrainer
    Jacobs, RenaldoTechnische stafAss.-trainer/coach
    Mechielsen, FrancoisOverige stafMateriaalman
    Quelereij-Kats, Cindy deMedische stafVerzorger
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ben Sellam, YoussefTeamspeler
    Boughmari, NajimTeamspeler
    Brouwers, ErikTeamspeler
    Burggraaf, DennisTeamspeler
    Chermin, BartTeamspeler
    Eijk, Mark v.d.Teamspeler
    Hollander, DarylTeamspeler
    Kortenbout, SanderTeamspeler
    Mariana, ShaneTeamspeler
    Ponte, LouisTeamspeler
    Rosevelt, Maarten vanTeamspeler
    Spelier, JeremyTeamspeler
    Steketee, MarcelTeamspeler
    Struik, StevenTeamspeler
    Swiers, LeviTeamspeler
    Zuppelli, GinoTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 mrt. 14:30's Heer Arendskerke 1 - Walcheren 1Sportpark 's Heer Arendskerke
    6 apr. 14:30GPC Vlissingen 1 - Walcheren 1Sportpark GPC
    13 apr. 15:00Walcheren 1 - Zaamslag 1Sportpark Bonedijke
    20 apr. 14:30Kapelle 1 - Walcheren 1Sportpark Het Groene Woud
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.Nieuwland VR1 - Walcheren/Dauwendaele VR25 - 1
    16 mrt.Bevelanders 1 - Walcheren 13 - 0
    23 mrt.Walcheren/Dauwendaele VR2 - DwO'15 VR17 - 1
    23 mrt.Walcheren 1 - 's Heer Arendskerke 10 - 3
  • Poulestanden Walcheren 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Luctor Heinkenszand 120145171155647
    2's Heer Arendskerke 118125147163141
    3Zaamslag 119113540231736
    4Walcheren 119113537241336
    5VCK 1199643128333
    6RCS 1208394344-127
    7GPC Vlissingen 1196672033-1324
    8De Noormannen 12073103348-1524
    9Bevelanders 12072113554-1923
    10Kapelle 1185763427722
    11Veere 12064102939-1022
    12FC Dauwendaele 12045112850-2217
    13Kruiningen 11935112037-1714
    14VC Vlissingen 11923141242-309

    Poulestanden Walcheren 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Walcheren 122005236
    2Breskens 1210134-13
    3Lewedorpse Boys 1200246-20

    Poulestanden Walcheren 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sliedrecht 11100100103
    2Halsteren 111008083
    3Roda Boys/Bommelerwaard 111008083
    4SSV'65 111007163
    5Real Lunet 111006153
    6ZIGO 111006153
    7RCS 111005053
    8IFC11006243
    9Oirschot Vooruit 111005143
    10RBC 111005143
    11EFC 111004043
    12HVV'24 111004043
    13Steenbergen 111004043
    14VVGZ 111004043
    15Bruse Boys 111007433
    16GJS 111005233
    17Roosendaal 111005233
    18Alblasserdam 111004133
    19Baronie11004133
    20JEKA 111004133
    21Reusel Sport/CoTrans 111004133
    22METO 111003033
    23Rijsoord 111003033
    24Theole 111003033
    25Beek Vooruit 111004223
    26Geldrop 111004223
    27Arnemuiden 111003123
    28Bergeijk 111003123
    29Groot-Ammers 111003123
    30Nuenen11003123
    31Oranje Wit 111003123
    32Serooskerke 111003123
    33FC Tilburg 111003123
    34VOAB 111003123
    35BMC 111002023
    36SC Gastel 111002023
    37SCG'18 111002023
    38Unitas11002023
    39De Noormannen 111005413
    40Wilhelmina'26 111004313
    41Arkel 111003213
    42Dongen 211003213
    43RKSV Heeze 111003213
    44MOC'17 111003213
    45Philippine 111003213
    46Prinsenland 111003213
    47PSV 111003213
    48Tivoli 111003213
    49VCB 111003213
    50Kruiningen 111002113
    51RKSV Nuenen 211002113
    52SVW 111002113
    53Terneuzense Boys 111002113
    54Achilles Veen11001013
    55Victoria'03 111001013
    56Were Di 111001013
    57LRC 111003303
    58Gilze 111002203
    59Haaften 111002203
    60Kloetinge 111002203
    61VC Vlissingen11002203
    62Waspik 111001103
    63Wilhelmina 111001103
    64Taxandria 111001103
    65Nivo Sparta 110013300
    66's Heer Arendskerke 110012200
    67Heukelum 110012200
    68Rijen 110012200
    69Terneuzen 110012200
    70Right'Oh 110011100
    71BVV/Timmermans Infra 110011100
    72TSV Gudok 110011100
    73ZSC'62 1100145-10
    74GDC 1100134-10
    75ASWH 2100123-10
    76Geldrop 2100123-10
    77Nemelaer 1100123-10
    78ODC 1100123-10
    79Oosterhout 1100123-10
    80Peursum 1100123-10
    81TGG 1100123-10
    82Unitas'30 1100123-10
    83WVV'67 1100123-10
    84HSSC'61 1100112-10
    85NOAD'67 1100112-10
    86Rood Wit V 1100112-10
    87Zaamslag 1100112-10
    88Almkerk 1100101-10
    89Halsteren100101-10
    90Riel 1100101-10
    91Groen Wit 1100124-20
    92RPC 1100124-20
    93Ameide 1100113-20
    94Brabantia 1100113-20
    95Hapert 1100113-20
    96Klundert 1100113-20
    97RKDVC 1100113-20
    98SVSSS 1100113-20
    99VCK 1100113-20
    100Walcheren 1100113-20
    101DOSL 1100102-20
    102Hoeven 1100102-20
    103SBC 1100102-20
    104TSC 1100102-20
    105FC Dauwendaele 1100147-30
    106Unitas 1100125-30
    107WDS'19 1100125-30
    108Bavel 1100114-30
    109FC Cranendonck 1100114-30
    110DHV 1100114-30
    111SAB 1100114-30
    112Clinge 1100103-30
    113Nieuw Lekkerland 1100103-30
    114SCR 1100103-30
    115Madese Boys 1100126-40
    116SV Unitas'59 1100115-40
    117Zundert 1100115-40
    118De Alblas 1100104-40
    119Moerse Boys 1100104-40
    120Rood-Wit W 1100104-40
    121UNA 2100104-40
    122FC Engelen 1100116-50
    123Zwaluw VFC 1100116-50
    124ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1100105-50
    125GPC Vlissingen 1100117-60
    126Sleeuwijk 1100108-80
    127SPS 1100108-80
    128De Zwerver 11001010-100