• Walcheren 2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoofd, Marcel van derTechnische stafAss.-trainer/coach
    Richard, MichaelTechnische stafTrainer/coach
    Richard, MichaelOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alphen, Luc vanTeamspeler
    Boschma, KevinTeamspeler
    Brabander, Kevin deTeamspeler
    Hollander, DarylTeamspeler
    Huizen, Yoeri vanTeamspeler
    Jansen, RicardoTeamspeler
    Kaijser, GiovanniTeamspeler
    Kortenbout, SanderTeamspeler
    Looff, Robbert deTeamspeler
    Notebaart, BobTeamspeler
    Ponte, LouisTeamspeler
    Pool, QuintenTeamspeler
    Smulders, TimTeamspeler
    Tiersen, MichielTeamspeler
    Tuasela, MyronTeamspeler
    Weug, MilanTeamspeler
    Wisse, RicardoTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Walcheren 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    Geen informatie

    Poulestanden Walcheren 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Walcheren 22200120126
    2ST Oostkapelle / Domburg 321014403
    3GPC Vlissingen 22002214-120

    Poulestanden Walcheren 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beek Vooruit 211006063
    2Blauw Geel'38/JUMBO 211007253
    3Yerseke 211006153
    4Nemelaer 211005053
    5Unitas'30 211006243
    6Hardinxveld 211005143
    7GRC-14 211004133
    8Haarsteeg 211004223
    9Walcheren 211004223
    10Geldrop 211002023
    11RKDVC 511002113
    12Brabantia 300000000
    13Dommelen 200000000
    14DOSKO 200000000
    15Dubbeldam 200000000
    16GJS 200000000
    17R.K.S.V. Groen Wit 200000000
    18Heerjansdam 200000000
    19Nieuw Lekkerland 200000000
    20Oranje Wit 200000000
    21VV Papendrecht 200000000
    22RCS 200000000
    23RKDVC 400000000
    24Roosendaal 300000000
    25Sliedrecht 300000000
    26SSC'55 200000000
    27Steen 200000000
    28Steenbergen 200000000
    29SVSSS 200000000
    30Terneuzense Boys 300000000
    31WHS 200000000
    32Wilhelmina'26 200000000
    33Zundert 300000000
    34De Zwerver 200000000
    35Uno Animo 2100112-10
    36Den Dungen 2100124-20
    37ST Oostkapelle / Domburg 2100124-20
    38Reusel Sport/CoTrans 2100102-20
    39HSSC'61 2100114-30
    40VOAB 2100126-40
    41Streefkerk 2100115-40
    42Kozakken Boys 2100127-50
    43Zeelandia Middelburg 2100116-50
    44Helvoirt 2100105-50
    45Irene'58 2100106-60