• Walcheren JO15-3

  • Walcheren JO15-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Sierts, WichertTechnische stafTrainer/coach
    Wijnckel, Ralph van deOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bunnik, QuinnTeamspeler
    Koopman, ThijmenTeamspeler
    Meijer, GavinTeamspeler
    Witte, Kaiden deTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 09:30Terneuzense Boys JO15-3 - Walcheren JO15-3Zuidersportpark
    9 mrt. 12:45Walcheren JO15-3 - Terneuzense Boys JO15-4JMSportpark Bonedijke
    16 mrt. 09:45Kapelle JO15-2 - Walcheren JO15-3Sportpark Het Groene Woud
    23 mrt. 12:45Walcheren JO15-3 - Terneuzense Boys JO15-3Sportpark Bonedijke
    30 mrt. 12:45Walcheren JO15-3 - RCS JO15-2Sportpark Bonedijke
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.Walcheren JO15-3 - ST Koewacht/Steen JO15-2 (per fase 3)8 - 1
    24 feb.Walcheren JO15-1 - SVOD'22 JO15-13 - 2
    17 feb.Walcheren JO8-1 - GPC Vliss. JO8-17 - 6
    17 feb.Walcheren JO11-1 - GPC Vliss. JO127 - 5
  • Poulestanden Walcheren JO15-3 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST HVV'24 / Graauw JO15-255002561915
    2Kloetinge JO15-3540135102512
    3SJO WZV United JO15-2JM530212939
    4Walcheren JO15-35203161426
    5Kapelle JO15-251041115-43
    6Terneuzense Boys JO15-4JM5005247-450

    Poulestanden Walcheren JO15-3 ( 4e klasse (2e fase) 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GPC Vlissingen JO15-244002291312
    2SJO WZV United JO15-2JM430113859
    3Walcheren JO15-342021015-56
    4Terneuzense Boys JO15-34103131213
    5Kapelle JO15-241031112-13
    6Terneuzense Boys JO15-4JM2002316-130

    Poulestanden Walcheren JO15-3 ( 4e klasse (3e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Walcheren JO15-3220011296
    2Terneuzense Boys JO15-322009456
    3Kapelle JO15-2320113856
    4RCS JO15-231119814
    5ST Koewacht/Steen JO15-2 (per fase 3)3012620-141
    6Terneuzense Boys JO15-4JM100102-20
    7SJO WZV United JO15-2JM200237-40