• Walcheren JO15-3 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Cevaal, DannyTechnische stafTrainer
    Ruiten, Marcel vanTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalbers, JelleTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bholasing, ShriedharTeamspeler
    Cevaal, KasperTeamspeler
    Gils, Duncan vanTeamspeler
    Munter, Mitchel deTeamspeler
    Rem, SamTeamspeler
    Schoenmakers, YouriTeamspeler
    Tiggelman, VincentTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 mrt. 10:00Walcheren JO15-3 - ST Apollo'69/Kwadendamme JO15-2Sportpark Bonedijke
    6 apr. 11:15Walcheren JO15-3 - Wolfaartsdijk JO15-1Sportpark Bonedijke
    13 apr. 10:15ST Arnemuiden/Nieuwland JO15-2 - Walcheren JO15-3Sportpark Nieuwland
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.Nieuwland VR1 - Walcheren/Dauwendaele VR25 - 1
    23 mrt.Walcheren/Dauwendaele VR2 - DwO'15 VR17 - 1
  • Poulestanden Walcheren JO15-3 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1's Heer Arendskerke JO15-11010005765130
    2MOC'17 JO15-4119024793827
    3Walcheren JO15-31170444271721
    4Rillandia JO15-11163233161721
    5Wolfaartsdijk JO15-11162342291320
    6MZC'11 JO15-31161442182419
    7RCS JO15-31053230201018
    8Colijnsplaatse Boys JO15-1113172037-1710
    9Kloetinge JO15-3102171250-387
    10SSV'65 JO15-210118759-524
    11Kapelle JO15-311119743-364

    Poulestanden Walcheren JO15-3 (B3600 Onder 15 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VC Vlissingen JO15-2G3300173149
    2DwO'15 JO15-13201238156
    3Walcheren JO15-32002212-100

    Poulestanden Walcheren JO15-3 (0247 Onder 15 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wemeldinge JO15-13300203179
    2Wolfaartsdijk JO15-13300192179
    3Kloetinge JO15-24301238159
    4Walcheren JO15-32200132116
    5Kapelle JO15-2320114686
    6ST Apollo'69/Kwadendamme JO15-22101511-63
    7Colijnsplaatse Boys JO15-13012410-61
    8ST Arnemuiden/Nieuwland JO15-24013922-131
    9MZC'11 JO15-33003217-150
    10Zeelandia Middelburg JO15-43003432-280