• Walcheren JO15-4 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Izeboud, GilbertTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beer, Tom deTeamspeler
    Hoogenes, CasperTeamspeler
    Izeboud, KevinTeamspeler
    Kattenbroek, MartinTeamspeler
    Lijbers, RafTeamspeler
    Potter, Jaimy deTeamspeler
    Schoonderwoerd, StijnTeamspeler
    Tillaar, Corné van denTeamspeler
    Tramper, OlivierTeamspeler
    Verweij, MickTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 apr. AFGELASTST Breskens/Schoondijke JO15-2 - Walcheren JO15-4Sportpark Baersande
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mrt.RCS JO15-3 - Walcheren JO15-4
    4 apr.Walcheren JO15-4 - ST HVV'24 / Clinge JO15-2
  • Poulestanden Walcheren JO15-4 (B3600 Onder 15 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwland JO15-13300238159
    2Zeelandia Middelburg JO15-5320111926
    3SJO Serooskerke/Veere JO15-2G3102131213
    4Walcheren JO15-43003523-180

    Poulestanden Walcheren JO15-4 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Walcheren JO15-388005855324
    2Colijnsplaatse Boys JO15-1860253193418
    3Nieuwland JO15-1860242172518
    4Terneuzen JO15-3851229151416
    5Zeelandia Middelburg JO15-582242243-218
    6ST Breskens/Schoondijke JO15-272142534-97
    7SJO Serooskerke/Veere JO15-2G8125743-365
    8RCS JO15-370251240-282
    9Walcheren JO15-480261042-322

    Poulestanden Walcheren JO15-4 (0247 Onder 15 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kloetinge JO15-33300202189
    2ST Oostkapelle/Domburg JO15-2G33006249
    3RCS JO15-3321011297
    4Terneuzen JO15-3220010286
    5ST Breskens/Schoondijke JO15-2320111656
    6Walcheren JO15-44112141224
    7Terneuzense Boys JO15-32101515-103
    8ST HVV'24 / Clinge JO15-2310211743
    9Zeelandia Middelburg JO15-4402239-62
    10Spui JO15-1200218-70
    11MOC'17 JO15-52002113-120
    12SJO Serooskerke/Veere JO15-2G3003217-150