• Walcheren JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Mallie, EtienneTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Jagt, Yanis van derTeamspeler
    Laere, Robin vanTeamspeler
    Leemans, LuukTeamspeler
    Mortier, ZionTeamspeler
    Oosthoek, FlorisTeamspeler
    Owolabi, AronTeamspeler
    Wal, MartTeamspeler
    Zghoudi, AnwarTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 14:30Terneuzense Boys JO19-1 - Walcheren JO19-1Zuidersportpark
    30 nov. 12:45Walcheren JO19-1 - RCS JO19-1Sportpark Bonedijke
    14 dec. 12:45Walcheren JO19-1 - MZC'11 JO19-1Sportpark Bonedijke
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.Walcheren JO19-1 - ST Oostkapelle/Domburg JO19-14 - 0
    11 nov.JVOZ JO17-1 - Walcheren JO19-11 - 6
    11 nov.VCK JO17-1 - Walcheren JO17-1
    12 nov.Yerseke 2 - Walcheren 20 - 2
    16 nov.Kapelle JO19-1 - Walcheren JO19-11 - 4
  • Poulestanden Walcheren JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Walcheren JO19-133008359
    2ST Oostkapelle/Domburg JO19-131117614
    3VCK JO19-1311167-14
    4RCS JO19-13003510-50

    Poulestanden Walcheren JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Luctor Heinkenszand JO19-1650121111015
    2MZC'11 JO19-16501136715
    3Walcheren JO19-1741221101113
    4Terneuzen JO19-164022561912
    5FC Dauwendaele JO19-164022420412
    6Arnemuiden JO19-174032118312
    7FC Axel JO19-163121414010
    8ST Oostkapelle/Domburg JO19-172051522-76
    9RCS JO19-151221625-95
    10VCK JO19-151131018-84
    11Kapelle JO19-170251127-162
    12Terneuzense Boys JO19-160151024-141

    Poulestanden Walcheren JO19-1 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Walcheren JO19-111004043
    2Tholense Boys JO19-1100104-40

    Poulestanden Walcheren JO19-1 (B3230 Onder 19 beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Alblas JO19-100000000
    2Audacia JO19-100000000
    3Baronie JO19-200000000
    4BMC JO19-100000000
    5De Fendert JO19-100000000
    6GJS JO19-100000000
    7Jan van Arckel JO19-100000000
    8RKTVC JO19-100000000
    9Sarto JO19-200000000
    10SCG'18 JO19-100000000
    11Terheijden JO19-100000000
    12Terneuzen JO19-100000000
    13Unitas'30 JO19-200000000
    14De Valk JO19-100000000
    15VVR JO19-100000000
    16Walcheren JO19-100000000