•                                                   s.v. Walcheren       Sportpark Bonedijke

                                                      Olympiaweg 9       4383 BB  Vlissingen                                                                                                                          Post Adres Postbus 5044  4380 KA Vlissingen                                                                                                                                                   Telf. Clubhuis : 0118 - 46 81 13        

           

    Functie Naam Email Telefoon
           
     Algemene bestuursmail   bestuur@svwalcheren.nl  
           
    Voorzitter Dennis de Rijke voorzitter@svwalcheren.nl 06-22 37 71 31
    Secretaris Pepijn Geldof secretaris@svwalcheren.nl 06-81 08 41 18
    Penningmeester Erik Brouwers penningmeester@svwalcheren.nl 06-34 28 00 59
    Vice Voorzitter  Rob Verdam vicevoorzitter@svwalcheren.nl 06-50 25 26 48
    Bestuurslid Technische zaken Marco Schroevers technischezaken@svwalcheren.nl 06-42 45 13 14 
    Bestuurslid Algemene zaken Marlissa Zuidgeest marlissa@svwalcheren.nl 06-55 87 57 50
    Bestuurslid Algemene zaken David Schot david@svwalcheren.nl 06-54 31 23 86 
    Bestuurslid Jeugdzaken  Jeroen Dijker jeroen@svwalcheren.nl 06-19 17 06 37 
           
    Ledenadministratie Chris Jansen ledenadministratie@svwalcheren.nl 06-42 67 63 58
    Contributieadministratie Wim de Looff contributieadministratie@svwalcheren.nl  
    Vrijwilligerscoordinator Wim de Looff swdelooff@zeelandnet.nl  
           
    Vertrouwenscontactpersoon Cynthia Dijker vertrouwenspersoon2@svwalcheren.nl 06-19 90 65 75
    Vertrouwenscontactpersoon Wim de Looff vertrouwenspersoon@svwalcheren.nl 06-18 02 91 47
           
    Sponsorcommissie Rob Verdam sponsoring@svwalcheren.nl  
      Fred Compeer    
      Edward Laarman    
      Roelof Siereveld    
           

    Vrijwilligerszaken 

      vrijwilligers@svwalcheren.nl
     
           
    Jeugdcommissie Anthony Orprecio Jeugdcommissie@svwalcheren.nl  
      Michael Richard    
      Cynthia Dijker    
      Jeroen Dijker    
      Esmeralda Koopman    
      Remco Bergs    
      Pepijn Geldof    
      Rachel Richard    
           
    Acitiviteitencommissie Jeugd Hans van Belzen activiteitencommissie@svwalcheren.nl  
      Rachel Richard    
      Derek de Witte    
      Huib Meerman     
           
    Vrienden van Walcheren   secretaris@svwalcheren.nl  
           
    Wedstrijdsecretaris Huib Meerman wedstrijdsecretaris@svwalcheren.nl 06-18 96 81 54
           
    Scheidsrechter coordinator Jamiroquai Hoeven  jamiroquaihoeven2002@gmail.com 06-28 45 08 58
           
    Sportverzorging  Marian Louwerse
    marianlouwerse@hotmail.com  
           
    Hoofd Jeugdopleidingen  Anthony Orprecio hjo@svwalcheren.nl   
    Hoofd Jeugdopleidingen Onderbouw  Edwin de Buck
    hjo-onderbouw@svwalcheren.nl  
       
       
    Technisch coordinator Senioren Marco Schroevers technischezaken@svwalcheren.nl  
           
    Coordinator Senioren / G's Vacature    
    Coordinator JO7 t/m JO13

    Cynthia Dijker

    coordinatieonderbouw@svwalcheren.nl  
    Coordinator JO15 t/m JO19 Rachel Richard coordinatiebovenbouw@svwalcheren.nl  
           
           
           
    Materialen, kleding en accommodatie      
           
    Kantine Commissie    clubhuiscoordinator@svwalcheren.nl  
           
           
           
    Clubhuis     0118-46 81 13